Brunetka – znaczy się sztuczna inteligencja ;)

Każdego dnia rano – z naciskiem na każdego. Obiecuję sobie:

 1. Będziesz bardziej zorganizowana
 2. Będziesz bardziej skonkretyzowana
 3. Będziesz bardziej skupiona
 4. Będziesz żyjąca w czasie a nie po za czasem

Nawet sobie zrobiłam kolorowe karteczki z pięknymi napisami – organizacja, konkret, uwaga, czas jest dobry. I już są momenty kiedy mnie to motywuje, nawet są chwilę kiedy wierzę, że to mi się uda. Nie tym razem.

Ponieważ ja żyję po za czasem, a ostatnio mam wrażenie, że w między czasie. Co jest nie lada sztuką logistyczną. I każdego dnia oczywiście sobie powtarzam „po co ci była ta socjologia, a właściwie to tylko jeszcze rok, a może jednak”. I tak, sobie prowadzę dialog ze sama sobą.

Z uczelni szybciutko na busik a następnie na kolejkę miejską. I … Nie trafiłam do odpowiedniego pociągu … Zamiast do Pruszkowa jechałam w sina dal.. Po zorientowaniu, że nie tędy droga wysiadłam… Nie wiem gdzie jestem jakieś szczere pole. Psy wielkie biegają przy torach… Stacja nie zbyt oświetla … Obraz żywcem wyjęty z horroru. Nie minęła minuta pojawiają się panowie wątpliwych stanów – ciało idące w jedną stronę, nogi w drugą… Gdzie ja jestem !!!

Nadjechał pociąg.

Po dwóch godzinach trafiłam na miejsce… Szkolenie super … Szkoda, że już dziś wyjazd…

Moja sztuczna inteligencja…

Reklamy

2 komentarze Dodaj własny

 1. cichosza pisze:

  czasem życiem rządzi przypadek 🙂

  1. KBG pisze:

   tak 🙂 dziś znów zadziała 🙂 myślę, że mam więcej szczęścia niż rozumu …sprawdziłam odjazd wkd Warszawy jednak nie z tej stacji na którą się udałam. W związku z tym było małe opóźnienie o 30 minut… Warszawie odjazd autobusu o 12.00, jeśli się spóźnię nie ma kolejnego. W Warszawie 11.32 pędzę na tramwaj. 11,36 metro. 11.57 wychodzę z metra. 12.02 dobiega do autobus. Jest przy jakiś dziki tłum ludzie pomylili autobusy, a kierowca sprawdzający bilety zorientował się na 5 minut przed odjazdem. W ten sposób zyskałam dodatkowe 2 minuty. Odjazd z Warszawy 12.07 …

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s