jakiś koszmar …

Jeśli pojawiają się takie informacje w necie, to mi ręce opadają. Jakieś czystki etniczne się szykują czy co? Mamy podobno XXI wiek… Mam nadziej, że te informacje są szyte grubymi nićmi, że to nie jest prawda.

Jednak pojawienie się takiego artykuł budzi niepokój.  Podobno jesteś my na wysokim poziomie rozwoju. Podobno jesteśmy wyżej w hierarchii zwierzą. Ja jednak bardzo mocno wątpię czy jest to prawda.

Bill Gates: można zredukować liczbę ludności

Multimiliarder Bill Gates zaproponował na konferencji poświęconej zmianom klimatycznym, by ograniczyć szkodliwą emisję dwutlenku węgla m.in. przez zredukowanie liczby ludności na ziemi o nawet 15 proc. Jego zdaniem, można to osiągnąć dzięki realizacji specjalnych programów „zdrowia reprodukcyjnego”, a także przez zastosowanie odpowiednich szczepionek.

Gates wydał miliony dolarów na eksperymenty ze szczepionkami. – Dzisiejszy świat liczy 6,8 mld ludzi.. .i zbliży się do 9 mld. Obecnie, kiedy wykonaliśmy sporo dobrej roboty w zakresie: badań nad szczepionkami, służby zdrowia, usług zdrowia reprodukcyjnego, możemy zredukować liczbę tę od 10 do 15 proc. – mówił na konferencji w Cancun.

Bill Gates nie jest jedynym miliarderem zaangażowanym w działalność na rzecz zmniejszenia liczby ludności na świecie. Jednak, jak zauważają obserwatorzy, jego wypowiedź budzi poważne dylematy.

Mike Adams z pisma „The Natural News” pisze, że wypowiedź Gatesa nie była pomyłką, czy jakimś przejęzyczeniem. Była dobrze przygotowaną, świadomie poprowadzoną prezentacją. Zatem powstaje pytanie, co przez to chciał powiedzieć Gates?

Adams sugeruje, że jego wypowiedź: „wykonaliśmy sporo dobrej roboty w zakresie badań nad szczepionkami” wyjaśnia poniekąd, dlaczego na świecie jest tak ogromna presja, by się szczepić przeciwko wszystkiemu. Obawia się, że szczepionki, które tradycyjnie mają wspomagać zdrowie pacjentów, mogą zostać wykorzystane, by im zaszkodzić. Adams zauważył, że badania wykazały, iż osoby standardowo poddające się szczepieniu przeciw grypie sezonowej są bardziej podatne na wirus grypy H1N1. Może to być zatem jeden ze sposobów ograniczenia liczby ludności, o którym mówił Gates.

Szczepionki mogą działać w taki sposób, że będą wyniszczać organizm w dłuższym okresie np. 20-30 lat, powodując stopniowe zwyrodnienie niektórych organów, albo mogą zawierać substancje, powodujące bezpłodność.

Adams pisze, że nie bez powodu Bill i Melinda Gates’owie wydają miliony dolarów na prowadzenie zaawansowanych badań nad szczepionkami. Fundacja Gatesów wspiera także programy sterylizacyjne, realizowane w mniej zamożnych państwach.

wolna ludzkosc.pl

8 komentarzy Dodaj własny

 1. ugoldenbrown pisze:

  Prawda to, czy nie, ja się nie szczepię.
  😉

 2. maszynagocha pisze:

  Też się nie szczepię, choć niektóre szczepienia dla dzieci powinny być prowadzone. Ponieważ świat dokumentnie zwariował ostatnimi laty, wszystko jest możliwe. Ludzie oddalają się od siebie i coraz mniej potrafią współodczuwać. Nasza cywilizacja zmierza do samounicestwienia. Jeden nieprzemyślany ruch może doprowadzić do końca naszego świata. Cóż, to ludzie ludziom gotują ten los.

 3. zaszewka pisze:

  Trudno w to uwierzyć. Były już programy ograniczania urodzeń – vide Chiny. Nie doprowadziło to do niczego dobrego, ale przede wszystkim było bardziej…humanitarne! To godzi w prawa człowieka, nie chce mi się wierzyć, że będzie kiedykolwiek przyzwolenie na taki proceder.

  1. KBG pisze:

   no ostatnio w mediach jest informacja, ze Akermańscy Psychologowie usprawiedliwiają pedofilie

 4. karolinasttl pisze:

  Taka powtórka z rozrywki – czytając ten artykuł od razu przypomniały mi się dokonania amerykańskich eugeników, na których to tak ochoczo wzorowali się naziści. Polecam film dokumentalny na ten temat: Eugenika. W imię postępu (z youtube’a już zniknął, ale jest jeszcze dostępny tutaj: http://pl.gloria.tv/?media=436035).

  1. KBG pisze:

   eugenika – nigdy nie wiem jak to określi – czy jest to stan, idea, zachowanie czy może mechanizm obronny małych ludzi w każdym bądź każdy rodzaj czystek jest nie fajny.

   1. karolinasttl pisze:

    Oczywiście, że nie jest. Za każdym razem, kiedy dociera do mnie jakaś wiadomość o zalążku czegoś takiego ogarnia mnie strach, bo zdaję sobie sprawę do jak wielkiego koszmaru może to urosnąć, jeżeli ktoś mający środki odpowiednio wyposaży i wypromuje taką wypaczoną ideę.

   2. KBG pisze:

    Mam dokładnie to samo co Ty, też ogarnia mnie lęk. Mam po prostu świadomość zła i nie wiedzy ludzi oraz konsekwencji, które nie są dobre. Tak się dzieje z porno biznesem. I to jak są naddrukowywane zachowania. Socjologia mówi o katastrofie 1789 roku przez Rewolucję Francuską i ma to sens, bo jest to czas powstania socjologii. Jednak małymi gwiazdkami było zaznaczane nie dotyczy Polaków. Problem z Polskością zaczyna się od Pierwszego rozbioru 1772 a więc na 17 lat wcześniej. Wszyscy badacze z psychologii, antropologii, socjologii i nawet filozofii, którzy zajmują się grupami i mają świadomość mówią jedno w Polsce do tej pory mamy zaszłości rozbiorowe. I to bardzo widać zachowania i rozwój struktur społecznych i całej biedy…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s