dzień Kundla

dnia

Dziś jest dzień Kundla – i tak mi się skojarzyło, że przez zabory. O odbudowie Polski mówi się o roku 1989, pierwszych wolnych wyborach Prezydenckich. Początek nowej drogi to rok 1990 rok a więc powstawanie demokracji to 23 lat !!!

Pokutujące myślenie martyrologiczne i mesjanizm narodów.

Wychowanie – Kindersztuba, jest towarem deficytowym. U młodych mężczyzn nie istnieje. Dobre zachowanie zastąpił tani blicht. Zachowanie typu – teraz, zaraz, natychmiast, ja, liczę się ja i moje potrzeby. Wszyscy jesteśmy równi. Co jest wynikiem wymordowania naszych elit przez zaborców. Wybicie – króla szczurów – wzbudzenie strachu i wzmocnienie bezradności. Jeśli chcemy  zniszczyć naród to trzeba:

 1. Wymordować inteligencje – bo zawsze mogą się odrodzić, dadzą ludziom potencjał, narzędzia i siłę. Kaganek wiedzy jest i był niebezpieczny. Dewaluacja wykształcenia, wiedza wciąż nie jest modna.
 2. Wymordować kapłanów – bo oni dają nadzieje i stają się utrzymać wartości – są symbolem jakiejś stabilności – choć dziś trochę mocno to się zmieniło.
 3. Następnie należy zniszczyć wszystkie przejawy więzi społeczne – dobrym sposobem jest rozmycie granic psychologicznych.
 4. Zniszczenie dobrych wzorców, brak modelowania – uczymy się aż w 90% przez modelowanie, więc to jest szczyt geniuszu zła i prostytucji
 5. Zniszczyć wszystko, co mówi i przypomina o dziedzictwie kulturowym.
 6. Zniszczyć zasady wychowania. Rozhamowanie granic – prowadzi do zaniku autorytetu. Wszyscy jesteśmy równi – wszyscy jesteśmy kumplami.
 7. Zniszczyć wartości. One scalają i dają poczucie bezpieczeństwa psychicznego. Udowodnienie, że wartości ofiary są nie właściwe i źle są usytuowane. Wykazanie, że dana osoba nie potrafi żyć.
 8. Przeniknąć do sfer intymnych i wynaturzyć zachowanie. Nauczenie, że takie zachowania są dobre. Gwałt jako główny czynnik upokorzenia. Jeśli chcemy zniszczyć siłę narodu należy ich gwałcić, kobiety i dzieci, mężczyzn. Częste zachowanie najeźdźcy – kobieta kilka krotnie upokorzona – przez zmuszenie do seksu oralnego – jako element uprzedmiotowienia – pokazanie wyższości. Gwałt – mający pokazać władzę. I w łonie nosić będzie przyszłego potomka napastnika. Wbudowanie nienawiści i upodlenia od pierwszych chwil istnienia.
 9. Wmówić, że co było, było w 450% złe. Rozhamowanie emocjonalne, pochwała neurotyczności, która rozbija zachowania.
 10. Wytworzyć nowe elity na swoich zasadach.

Doprowadziło do:

 • Jesteśmy postrzegani jako prostacy, nie potrafiący się zachować.
 • To sklei prowadzi do frustracji i agresji, bo nie wiem co robimy źle.
 • Reagowanie pierwotnymi emocjami, bez umiejętności i rozpoznania oraz nimi zarządzania.
 • Wychowanie kumplowskie – bark szacunku do rodzica, bo rodzic kumplem. Prowadzi do braku szacunku do innych osób.
 • Lekceważący ton głosu do innych osób. Próba pokazania, że jest się kimś.

Perełki wychowania i zachowania, zdarzają się bardzo rzadko.

Czy już zawsze będziemy kundlami?

1383061_748513428497337_879764518_n

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s