Feministki nie mają poczucia humoru …

Feministki nie mają poczucia humoru. Chcą siedzieć samotnie i płakać. Tak jest – dokładnie tak, jak śpiewa Nelly McKay.

Na to wygląda, zarówno w Internecie, jak w realnym życiu nie brakuje pomysłowych żartownisiów, naprawdę niezłych jajcarzy – tylko głupie feministki zamiast dobrze się bawić, wydymają usta i się obrażają. Dziecinada! A jeszcze gorsze są te, które mówią : „To jest przemoc! Jest na to paragraf! Zgłoście to na policję!”. Sztywniary.

Na przykład taki Wardęga – wirtuoz żartu sytuacyjnego, człowiek zaangażowany w poprawę świadomości zdrowotnej kobiet. Wymyślił taką świetną akcję – przebrał się za Boobsmana i ze swoim exposé „Cycki są ładne, cycki są fajne, cycki są miłe w dotyku, cycki są po prostu najlepsze!” rusza przed siebie Marszałkowską, by przypadkowo spotkane dziewczyny macać po piersiach pod pozorem przeprowadzania badań pod kątem nowotworu. Wszyscy widzą, że ten tani kostium i żałośnie angielska nazwa wyznacza kontekst – to jest żart. Facet z kamerą w przebraniu molestuje seksualnie dziewczyny na ulicy, ale nikt nie reaguje. Dziewczyny na filmie czują się źle, ale wyjście z konwencji jest dla nich niewyobrażalne (w końcu wychowały się w kraju nad Wisłą, gdzie ładna kobieta wychodząc z domu sama się prosi o napaść). Na filmie każda dziewczyna wie, że to co robi ten palant w przebraniu jest złe, są skrępowane, patrzą w kamerę, która rejestruje ich upokorzenie i czują się całkowicie bezsilne. Żadna nie rozbija mu nosa, żadna nie krzyczy o pomoc, nawet stojący obok swojej napastowanej dziewczyny chłopak nie wie jak się zachować! Są całkowicie pokonane przez konwencję. Nie ma w końcu nic gorszego niż być posądzonym o brak poczucia humoru, prawda? Boobsman-Wardęga dotyka ich piersi bez żadnego innego celu, niż tylko po to, by pokazać, że może. Bo to tylko takie żarty. Widziałam film raz i nie polecam go udostępniać – nie nabijajmy jego pustego ego, pomyślmy o tych dziewczynach, o ich nerwach maskowanych sztucznym śmiechem i zróbmy wszystko, by po kolejnego takiego komika przyjechała policja. Bo żeby po Wardęgę przyjechała, doniesienie musiałyby złożyć dziewczyny z filmu – a przecież żadna nie chce wyjść na sztywniarę!

więcej >>  

codziennikfeministyczny.pl

Żenujące, że nikt nic z tym gościem nie zrobił … Publiczne przyzwolenie na uprzedmiotowienie kobiety! Skandal!!

6 komentarzy Dodaj własny

 1. eulalia87 pisze:

  szkoda, że na mnie nie trafił 😦

  1. KBG pisze:

   też tego żałuje 😦 bo zapoznał by się ze strukturą gleby i spędził noc w areszcie … okropne, że mężczyzna nie obronił swojej kobiety przed zboczeńcem…

 2. Kylinn Hesse pisze:

  Słyszałam o przypadku, gdy naga kobieta biegła przez miasto, uciekając przed gwałcicielem, ale nikt jej nie pomógł, bo ludzie myśleli, że to jakiś happening. A tu proszę – jest kamera, koleś w przebraniu i jak tu się zachować??? Zachowanie tych dziewczyn wcale nie jest dziwne w świecie, gdy coraz mniej ludzi ma własne zdanie.

  1. KBG pisze:

   Super, że to zauważasz – coraz mniej ludzi ma własne zdanie. Dla mnie szokiem było, że mężczyzna stał obok ina to pozwolił, że nie dał w mordę.

 3. ugoldenbrown pisze:

  No, proszę! Kolejny post na temat reakcji ludzi na głupie żarty! Ostatnio czytałam o „pokoleniu zombie” (coś w tym jest!) tu: http://nowaatlantyda.com/2013/09/11/pokolenie-zombie/ – polecam obejrzenie filmu!! I drugi wpis, podobny tu: http://grzesiopolak.com/2013/09/22/swiadomosc/ – świetny!

  1. KBG pisze:

   Dobrze, że są tego typu wpisy. Osoby zaczynają mówić co boli.I jak można reagować

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s