presja miłości …

Kiedy ma się odczynienia z Facetami, i „w czerni”, i „w sukienkach”, i Bozia sporo poskąpiła z wyjątkiem uważności, to się zauważa… Nie koniecznie stan rzeczy faktyczny, jednak jakiś stan.

Wszystkie religie, bez wyjątku skupiają się na dualistyczny wymiarze świata. Walki dobra ze złem i przejawów piękna i brzydoty. Posiadania i nie posiadania. Bogaty – biedny (ekonomia -starała się wprowadzić termin klasa średnia – jak widać istnieje…). Gruby – chudy Oczywiście istnieje Miłość i Nienawiść. Czym jest miłość ? Nie mam osoby, która jest wstanie dokładnie określić jednak wszyscy powinniśmy – ją mieć??? Właśnie czy miłość można mieć? Czy jeśli nie ma się szczęścia w miłości, to co? Szczęście finansowe? A co w takim razie z tłumem bezdomnych? Żebraków? Z dziećmi z rodzin dysfunkcyjnych (statystycznie co 4 rodzina ma problem jakiejś dysfunkcji i występują zaburzenia osobowości), około 2% ludzkości to patologia… Więc jak to jest z tą miłością.

Mężczyźni posiadają nierealistyczny obraz kobiecości a kobiety starają się w 60% stworzyć kobiecość na podstawie wyobrażeń mężczyzn. Warsztaty dla kobiet prowadzane przez mężczyzn, mają zdradzić tajemnicę czego oczekują mężczyźni a tym czasem mówią o fantazji męskiej. Często pojawia się propozycja stworzenia dziwki.

I oczywiście największe kłamstwo, najczęściej szerzone przez Dominiaków Kobiecość jest przeciwieństwem Męskości. Ja dla mnie źle dla Kobiecości i Męskości. To kłamstwo, kładzie nacisk na „posiadanie” miłości. Presja bycia w związku. Presja „czy mówisz komuś kocham”.

Presja – miłości … A może kłamstwo miłości. 941821_10151635111396796_143515249_n

 

Reklamy