Uwolnij swoje naturalne talenty!!!

 
Uwolnij swoje naturalne talenty!!!
Poczuj swoją prawdziwą siłę
Trzymaj ster swojego życia – możesz nad nim mieć kontrolę.
Obudź swoje talenty i pomóż, uwolnić je swoim dzieciom.
 
Jeśli miałbyś umrzeć, za dwie godziny, jakbyś opisał swoje życie? Czy byłbyś z niego zadowolony? A może jak większość ludzi stwierdził byś; „ Zupełnie inaczej, bym rozegrał to życie. Żyłbym tak, jak ja chcę, a nie jak inni uważają, że mam żyć”. Po krótszej rozmowie okazuje się jednak, że było by dokładnie tak samo. Nic by się nie zmieniło. Ponieważ większość ludzi nie zna swoich możliwości i woli żyć „bezpiecznie”. Znaczy się nie wyróżniać, nie być szczęśliwym, nie upadać – a więc nie uczyć się.
Jaka jest różnica między osobami szczęśliwymi a względnie zadowolonymi? Pierwsi znają swoje naturalne talenty i jej pielęgnują a drudzy rozpaczają, że nie posiadają – umiejętności!!!
Instytut Gallupa zajmuje się badaniem ludzkiej natury i zachowań od ponad 70 lat. Przeprowadził badanie na 2 .000. 000 osób, poszukując odpowiedzi na sukces i dokonała ważnej obserwacji. Ludzie sukcesu, zawdzięczają swoje osiągnięcia swoim naturalnym talentom. Najważniejsze jest to, iż jest znają, rozwijają i na nich opierają swoje życie.
Co to są naturalne talenty?
Naturalnym talentem nazywamy wyjątkowy i charakterystyczny dla danej osoby, sposób myślenia, odczuwania, reagowania i zachowania. Ten talent jest ściśle związany z temperamentem oraz osobowością. Każdy z nas posiada około dziesięciu natomiast pięć z nich jest wiodących. Poznając je możemy „przenosić góry”. Odnosić sukcesy zawodowe, osobiste i nie są one zarezerwowane dla wybranych. Tak jak, umiejętności malarskie czy muzyczne. Te szczególne zdolność artystyczne są często określane jako talenty i przez to mamy odwrócony obraz talentów.
Jesteś zaskoczony. I tak, naprawdę nie powinieneś, bo na pewno spotkałeś w swoim, życiu ludzi, którzy:
  • grali na instrumentach
  • malowali
  • śpiewali
  • byli świetnymi recytatorami
Nigdy jednak nie odnieśli w tej dziedzinie sukcesu. Byli w tym co robią dobrzy. Czasem nawet doskonali, jednak brakowało im tego czegoś. Czegoś, co nie potrafiono opisać. Brakowało im naturalnego talentu i odwagi aby uznać to za talent.
Reklamy